Edukacja

Warsztaty w Twojej szkole lub przedszkolu

Cykliczne warsztaty przyrodnicze

Podczas proponowanych zabaw badawczych dostosowanych do wieku, dzieci wykonując samodzielne proste doświadczenia, uzyskają odpowiedzi na nurtujące je pytania. Dzięki działaniu dzieci myślą, poznają funkcjonowanie własnego ciała, przedmiotów, zjawisk przyrodniczych, eksperymentując poznają zależności przyczynowo-skutkowe między badanymi zjawiskami. Zajęcia oparte na doświadczeniach pomogą dzieciom zdobyć materiał do tworzenia ich własnej wyobraźni a także umiejętność rozwiązywania problemów poprzez kombinację różnych sposobów działania.
dsc_0002

Cykliczne warsztaty podróżnicze

Warsztaty edukacyjne mające na celu poznaniu świata z geograficznego punktu widzenia. Poprzez zabawę i interaktywne działania pobudzające wyobraźnie, dzieci mają możliwość odkryć każde państwo i zakątek świata wodząc palcem po mapie. Zapoznamy się z kulturą, językiem, historią a nawet kuchnią różnych krajów. Staniemy się małymi odkrywcami dużego świata.

Warsztaty Sensoplastyczne
Zajęcia podczas których bawimy się twórczo i zmysłowo. Wykorzystamy plastykę pachnącą, słodką, kwaśną, gorzką, miękką, szorstką, gładką, twardą, suchą, mokrą, lekką, ciężką… A wszystko po to by stymulować zmysły, rozwijać nowe ścieżki poznawcze. Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo używanych produktów. Na zajęciach pochlapiemy się w wodzie, dotkniemy, podepczemy, posłuchamy, powąchamy, posmakujemy i stworzymy dzieła sztuki. Czasami możemy się pobrudzić ;) ale uważamy, że brudne dzieci to szczęśliwe dzieci.
IMG_20160401_105020

Pokazy Eksperymentów Chemicznych /szkoły/przedszkola/eventy

Wprowadzimy dzieci w fascynujący świat nauki, wyjaśnimy prawa i zjawiska występujące w przyrodzie, przekonamy, że nauka jest niezwykle ciekawa i ekscytująca. Nasze pokazy są dostosowane do wieku oglądających. Wykonamy spektakularne doświadczenia a ich często zaskakujące efekty uświadamiają nam, jak wiele różnorodnych zjawisk zachodzi we Wszechświecie. Z całą pewnością zaspokoimy ciekawość świata zarówno u tych najmłodszych, jak i u nieco starszych.
dsc_0191