Nasza kadra

dr n. med. Emilia Grzęda

mama, odkrywająca świat na nowo dzięki Zuzi i Bartkowi, oraz dzieciom z którymi spotyka się na swoich zajęciach. Długoletni nauczyciel akademicki, neurobiolog, propagator nauki, trener oraz pedagog z przygotowaniem i doświadczeniem dydaktycznym, posiada licencję glottodydaktyki i glottoterapii oraz uprawnienia do prowadzenia zajęć metodą Dobrego Startu czy Sensoplastyki. Od siedmiu lat realizuje swoją pasję i na autorskich zajęciach z dziećmi w różnym wieku wprowadza w życie szeroko rozumiany „edutainment”. Pasjonatka skutecznego uczenia się przez doświadczenie i zabawę, współpracująca od wielu lat z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. „SUPEŁ jest spełnieniem moich marzeń o stworzeniu miejsca wspierającego wszechstronny rozwój dzieci, w którym bawiąc się i tworząc zyskają niezbędne w życiu umiejętności oraz wiedzę.”

Marta Król

absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej „Kadry dla Europy” w Poznaniu, kierunek pedagogika, ze specjalnością wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie praktyk w placówkach oświatowych. Od 6 lat zajmuje się profesjonalną opieką nad dziećmi. Prowadziła warsztaty tematyczne, zajęcia kreatywności plastycznej i kulinarnej w kawiarni „Bonbon”. Ceniona przez rodziców, lubiana przez dzieci. Motto którym kieruję się w pracy z dziećmi to słowa Janusza Korczaka : „Dziecko jest cudzoziemcem, nie rozumie języka, nie zna kierunku ulic, nie zna praw i zwyczajów. […] Potrzebny przewodnik, który grzecznie odpowie na pytanie.”

Magda Ziemniewska

Absolwentka Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobyła w trakcie wieloletniej opieki nad dziećmi w wieku 1-3 latka. Jest osobą bardzo ciepłą i opiekuńczą o czym mogą się przekonać nasze Azylowe szkraby ;) Praca z dziećmi daje jej ogromną radość i satysfakcję, stając się nie tylko zawodem, ale także PASJĄ.

Barbara Jarocewicz

Studentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie w pracy z najmłodszymi zdobywała pracując kolejno w klubie malucha, jako niania oraz animator zabaw dla dzieci. Z nieco starszymi dziećmi w wieku szkolnym spotyka się na warsztatach w ramach Aktywnego Małego Uniwersytetu Latającego, a dla młodzieży licealnej współtworzy i realizuje warsztaty z cyklu ,,Po prostu”. W pracy z Supełkowymi maluchami nad ,,co dzisiaj zrobiłeś?” zdecydowanie przedkłada ,,jak się przy tym bawiłeś?”