Nasza kadra


dr n. med. Emilia Grzęda

mama, odkrywająca świat na nowo dzięki Zuzi i Bartkowi, oraz dzieciom z którymi spotyka się na swoich zajęciach. Długoletni nauczyciel akademicki, neurobiolog, propagator nauki, trener oraz pedagog z przygotowaniem i doświadczeniem dydaktycznym, posiada licencję glottodydaktyki i glottoterapii oraz uprawnienia do prowadzenia zajęć metodą Dobrego Startu, Kinezjologii Edukacyjnej czy Sensoplastyki. Od siedmiu lat realizuje swoją pasję i na autorskich zajęciach z dziećmi w różnym wieku wprowadza w życie szeroko rozumiany „edutainment”. Pasjonatka skutecznego uczenia się przez doświadczenie i zabawę, współpracująca od wielu lat z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. „SUPEŁ jest spełnieniem moich marzeń o stworzeniu miejsca wspierającego wszechstronny rozwój dzieci, w którym bawiąc się i tworząc zyskają niezbędne w życiu umiejętności oraz wiedzę.”

Marta Lewandowska

absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej „Kadry dla Europy” w Poznaniu, kierunek pedagogika, ze specjalnością wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie praktyk w placówkach oświatowych. Od 6 lat zajmuje się profesjonalną opieką nad dziećmi. Prowadziła warsztaty tematyczne, zajęcia kreatywności plastycznej i kulinarnej w kawiarni „Bonbon”. Ceniona przez rodziców, lubiana przez dzieci. Motto którym kieruję się w pracy z dziećmi to słowa Janusza Korczaka : „Dziecko jest cudzoziemcem, nie rozumie języka, nie zna kierunku ulic, nie zna praw i zwyczajów. […] Potrzebny przewodnik, który grzecznie odpowie na pytanie.”

Dominika Stegienta

Studentka edukacji prorozwojowej na Collegium da Vinci. Pracuje z dziećmi od około 4 lat prowadząc autorskie programy związane z rozwijaniem kreatywności oraz umiejętności matematycznych. Dąży do tego, aby nauka była przyjemnością i kojarzyła się z zabawą a nie z ciężkim obowiązkiem. Zaraża energią i pozytywnym nastawieniem. Kieruje się przede wszystkim dobrem dzieci i podąża za ich potrzebami.

Kinga Burchard

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na kierunku Kompozycja i Teoria Muzyki w specjalności rytmika. Od sześciu lat pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym prowadząc zajęcia umuzykalniające oraz taneczne. Szczególnie bliski jej sercu jest taniec, który towarzyszył jej od najmłodszych lat. Początkowo był to taniec towarzyski, następnie klasyczny, ludowy i współczesny. Jej pasją stał się jednak hip hop, zna różne techniki streetowe. Uczestniczyła w wielu warsztatach tanecznych między innymi Summer Dance Intensive z instruktorami z kraju i zagranicy. Instruktor teatralny. Od roku współpracuje ze Stowarzyszeniem „Łejery”, gdzie współprowadzi zajęcia „Teatru Piosennego – Łejery”. W trakcie swoich zajęć stara się łączyć elementy każdej z tych dziedzin. Uwielbia pracę z dziećmi, które każdego dnia są nieocenionym źródłem inspiracji.