Warsztaty dla MAM _ 29 MAJ 2017

Droga Mamo,
Chciałbyś znaleźć sposób na dogadywanie się z dzieckiem z uwzględnieniem jego zdania?
Jednocześnie nie zapominając o tym że Ty też jesteś ważna?
Chciałbyś umieć wspierać dziecko w trudnych emocjach i zadbać o jego inteligencję emocjonalną?
A także o swoją?
Zapraszamy wszystkie SUPŁOWE MAMY na warsztaty „WYCHOWANIE BEZ KAR I NAGRÓD”
29 Maj 2017 godzina 18.00-19.30
Chcemy dla naszych dzieci jak najlepiej, dbamy o rozwój, edukację, wspieramy w kreatywności, kibicujemy entuzjazmowi. Wiemy, że motywowanie za pomocą marchewki i kija nie najlepiej służy kształtowaniu wewnętrznej motywacji i poczuciu własnej wartości.
Na warsztatach doświadczymy tego jak zmiana w stylu komunikacji otwiera okna do lepszego porozumienia się i daje więcej satysfakcji w relacji z Twoim dzieckiem. Przyjrzymy się sytuacjom z naszego życia, które są trudne i zobaczmy jak można je rozwiązać z perspektywy Porozumienia bez Przemocy.
Dowiemy się czego potrzebują dzieci i sprawdzimy czego potrzebujemy My same.
Warsztaty poprowadzi Justyna Dermont-Owsińska
Prezeska i założycielka Fundacji Boczne Drogi propagującej życie i wychowanie bez przemocy. Jest trenerem, mediatorem, coachem w nurcie ICF z certyfikatem VCC. Ukończyła roczne studium mediacji NVC. Prowadzi warsztaty, inspirujące spotkania, wykłady dla wszystkich zainteresowanych polepszeniem relacji (także z samym sobą). Wspiera również rodziców i wychowawców w towarzyszeniu dzieciom w rozwoju bez przymusu, w poszukiwaniu własnej drogi do świadomego rodzicielstwa, w wychowaniu bez nagród i kar.